İçeriğe geç

Çakmak Evden Eve Taşımacılık Gemlik

Çakmak Nakliyat sektöründe faaliyetini 2000 yılından bu yana sürdürmekte olup, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak kaliteden ödün vermemiş olup Evden eve taşımacılık, Evden eve nakliyat, Asansör kiralama ve Ofis taşımacılığı, Şehirlerarası evden eve taşımacılık alanlarında yıllardan beri sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Çakmak Nakliyat Kurulduğu yıldan bu yana kendini geliştirmekte ve sürekli yenilemektedir. Şirketimiz değişen Dünya ve gelişen teknolojiyle birlikte ihtiyaç haline gelen Asansörlü Taşımacılık sistemini Gaziantep’e kazandıran ilk firma olmuştur. Çakmak Evden Eve Taşımacılık bu anlamda yine Dünya’nın en büyük evden eve taşıma asansörünü Türkiye’nin hizmetine sunan ilk firma onuruna sahiptir. 

Asansör sistemimiz 26 metre yüksekliğe sahip olup yaklaşık 12. kata kadar çıkmakta ve eşyalarınızın daha hızlı ve sorunsuz olarak yeni evinize sağlıklı bir şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde bina içinde ve eşyalarınızda oluşacak hasarlarında önüne geçilmektedir.

Çakmak nakliyat evde eve nakliye işlerini kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta GEMLİK olmak üzere tüm ülkede da aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür. 

Taşınması gereken eşyaları taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmekteyiz.


Tüm nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktayız.